Небезпека неконтрольованого продажу земельних паїв

Небезпека неконтрольованого продажу земельних паїв

484
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сільськогосподарські землі

Ситуація в економічній системі складається таким чином, що потрібно вживати кардинальних заходів для її реформування. Одним з напрямків такого реформування може бути скасування мораторію і введення ринку земель сільськогосподарського призначення.

Існує небезпека неконтрольованих продажів земельних паїв

Таку думку в інтерв’ю Національному прес-клубу з аграрних і земельних питань, опублікованим виданням «Соцпортал» висловив головний юридичний радник проекту «USAID Агроінвест» Павло Кулинич.

«Ця причина, на мій погляд, зумовила заяви Президента України, голови його Адміністрації, міністра аграрної політики і продовольства про необхідність починати цю роботу», — говорить він.

При цьому, на його погляд, мораторій потрібно знімати поступово. Тобто на початковому етапі (він може тривати 5-7 років) власники земель сільськогосподарського призначення мають право продавати їх тільки обмеженому колу осіб.

«Це потрібно зробити для того, щоб не виникла шалена хвиля неконтрольованих продажів земель сільськогосподарського призначення на наступний день після скасування мораторію. А така небезпека існує», — вважає Павло Кулинич.