ПОДЕЛИТЬСЯ
Windows 10

29 липня офіційно виходить Windows 10 — нова операційна система від Microsoft.

Microsoft поділилися безкоштовними способами отримання Windows 10 для тих, у кого немає навіть попередніх версій операційних систем Windows.

Досить встановити тестову збірку Windows 10 TP (збірка 10130), увійти під своїм акаунтом Microsoft і зареєструватися в програмі Windows Insider. У підсумку в день виходу Windows 10 збірка оновиться до повноцінної та ліцензійної Windows 10 абсолютно безкоштовно.

Таким чином, ті користувачі, які все ще користуються Windows XP або Windows Vista, буде можливість 29 липня отримати зареєстровану збірку Windows 10.

Раніше Microsoft обіцяли безкоштовний перехід з Windows 7/8 / 8.1 на Windows 10, причому не тільки тим, у кого ліцензія, але й піратські версії.

Користувачі, у яких немає легальної версії «вінди» можуть скористатися спеціальною пропозицією Microsoft.

Користувачам піратських ОС, які хочуть безкоштовно користуватися Windows 10, в Редмонді зробили пропозицію. Якщо вони візьмуть участь у програмі для розробників, фінальна версія після релізу «десятки» стане доступна «за так». Мова йде o повноцінному RTM-випуску операційної системи з необмеженим періодом використання.

Як отримати безкоштовну копію Windows 10:

Крок 1: Зареєструйтеся в програмі для розробників Windows 10 Insider Preview Program та встановіть Windows 10 preview.

Крок 2: Переконайтеся, що у вас встановлена збірка Windows 10 не нижче версії 10130.

Крок 3: Авторизуйтесь в операційній системі за допомогою вашого облікового запису Microsoft.

Тепер після появи Windows 10 у відкритому доступі ОС автоматично буде завантажена на комп’ютер у фоновому режимі.

Відзначимо, що в Windows 10 відсутні деякі звичні програми. Це стосується Windows Media Center, віджетів робочого столу Windows 7, додатки OneDrive, вбудованих ігор «Косинка», «Сапер» і «Черви». Крім того, після оновлення до «десятки» доведеться вручну завантажувати і встановлювати оновлений драйвер для зовнішного USB-диску, при його наявності. Драйвер можна буде завантажити в центрі Windows Update або на сайті виробника.

У Windows 10 повернеться звичне меню «Пуск» і з’явиться голосовий помічник Cortana. Управляти ним можна буде за допомогою голосових або текстових команд — помічник також забезпечить можливість відновлювати роботу на різних Windows-пристроях користувача. Частиною нової платформи стане пакет офісних додатків Office 2016 і браузер Microsoft Edge — c його допомогою можна робити на веб-сторінках рукописні помітки, ділитися ними з друзями і переглядати в режимі читання.

Ще однією примітною функцією Windows 10 стала Continuum. З її допомогою при підключенні додаткового екрана та клавіатури, смартфон, за заявою компанії, можна використовувати як настільний комп’ютер.

Microsoft вже оголосила ціни на Windows 10. Базова версія Windows 10 Home Microsoft обійдеться в $119.

Ті, хто, обновився безкоштовно до Windows 10 Home, версія Pro вже буде платною і обійдеться покупцям в $99.

У Microsoft повідомили, що Windows 10 буде останньою ОС компанії. Microsoft більше не буде створювати ОС Windows. ОС перетвориться на сервіс. Проте в корпорації поки не пояснюють, який сенс вкладається в цей термін.