У розпал робочого дня депутат отримав еротичне смс і втік з роботи

У розпал робочого дня депутат отримав еротичне смс і втік з роботи

567
ПОДЕЛИТЬСЯ

Судячи з фотографій та історії відносин, у одного з народних депутатів багаторічний роман з помічницею.

«Чому б ні вчили граблі, а серце вірить в чудеса» — мабуть цієї сучасної прислів’ям керуються народні депутати, які в сесійній залі продовжують вирішувати справи сердечні. Особливо, коли думають, що їх ніхто не бачить.

У вівторок, 15 вересня, у Верховній Раді в об’єктив фотографа «КП» в Україні «потрапила занятная телефонна переписка. Заможний і не обтяжений сімейними узами парламентарій спілкувався зі своєю коханою. Треба віддати належне дівчині — розпалювати чоловічі серця вміє чудово.»… Відчувала твій запах. А від думок, що зовсім скоро побачу свого чоловіка, так стало трепетно ​​і хвилююче … Я в передчутті твого приїзду. Мого сонячного настрою вистачить на двох «, — строчила есемески депутату його пасія. Природно, після такого повідомлення народний обранець заспішив із сесійної зали.

Як вдалося дізнатися, романтичним відносинам пари передували кілька років спільної роботи. Все як у книжкових романах: він — шеф, вона — помічниця. Правда, вже в березні 2015 року дівчина активно шукала роботу «помічника керівника». На рекрутингових сайтах без проблем можна знайти її резюме. Пропонувала за зарплату від 10000 гривень на місяць «позитивно впливати на людей так, щоб вони змогли досягти своїх цілей!».

Відзначимо, SMS-листування народних депутатів у сесійній залі неодноразово ставали першоджерелом великих скандалів. Найгучніше подібне спілкування гукнулося Ігорю Мірошнику — за SMS-обговорення своєї відпустки на Мальдівах вартістю 10000 доларів, обман дружини і шефа він позбувся депутатського мандата.