Найбагатші і гламурні українки викликали справжній ажіотаж на Заході

Найбагатші і гламурні українки викликали справжній ажіотаж на Заході

394
ПОДЕЛИТЬСЯ

У західних ЗМІ стали регулярно з’являтися новини з України, причому не тільки на політичну тему. Цього разу на Заході зацікавилися життям київських красунь, які часто з’являються на світських тусовках, ведуть богемний спосіб життя і є власницями непоганого статку. Як пишуть на Заході, ці дівчата настільки забезпечені, що навіть не підозрюють про проблеми в Україні.

Найбільше західні видання зацікавилися дорогими бутиками, розташованими в Печерському районі столиці. Їх увагу привернув бутик GV (Gold Vintage), де співробітники іноземних ЗМІ несподівано для себе виявили ексклюзивні наряди, розкішні ювелірні вироби, а також дорогі аксесуари. Виявилося, що в бутіку одягаються найзабезпеченіші кияни та киянки. У ЗМІ написали, що таких бутиків у столиці України безліч, і криза, а також військовий конфлікт ніяк не позначилися на гаманцях столичних багатіїв. Великий інтерес до бутіку виник після того, як у ЗМІ просочилася інформація, що ним володіє Санта Дімопулос. На очах журналістів Санта брала товар у однієї з клієнток. Жінка принесла на продаж в чохлах три свої сукні від відомих кутюр’є. Дімопулос уважно оглянула одяг на наявність дефектів, плям на тканині і запропонувала свою ціну. Крім того, що в магазин люди самі приносять свої шмотки, Санта їздить по світу в пошуках вінтажних нарядів для українських покупців.

«Схема проста, — широко посміхаючись, продавець-консультант Андрій ділиться таємницями повсякденному житті української еліти.- Дівчина просить своїх двох коханців подарувати їй одну і ту ж річ. У результаті одну вона може продати, а другу залишити собі, щоб не образити своїх женихів». Як приклад Андрій демонструє туфлі Chanel за 8 тис. доларів і годинник Marc Jacobs за 300 тис. доларів. «Якби я був жінкою, — каже Андрій, — я б теж носив незвичайний одяг, яка продається в GoldVintage. У нас дуже заповзятливі клієнтки. Вони знають, що ексклюзивні годинники від Marc Jacobs або сумка Birkin піднімуться в ціні через рік або два. Тому вони їх і замовляють».

На думку продавця, в Україні панує беззаконня: прості громадяни виживають, а золота молодь столиці дозволяє собі біжутерію, на яку звичайні українці повинні працювати не менше року.