Що розповідає про вас колір очей

Що розповідає про вас колір очей

418
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кажуть, очі — дзеркало душі. Але вчені швидше сприймають їх як вікно у світ ваших генів. Чи знаєте ви, що перші блакитноокі люди з’явилися в Чорноморському регіоні 10 тис. років тому? Всі люди з блакитними очима — нащадки саме цих племен. Коричневий колір очей вказує на сильні гени домінування. З таких людей зазвичай найчастіше виходять хороші керівники.

Всі ми бачили численні тести особистості, які ніби розповідають про наш характер. Але тепер все набагато серйозніше. Вчені з шведського університету знайшли 428 добровольців і зіставили колір їх очей з особливостями їх особистості. Вони виявили, що за формування кольору очей відповідають ті ж гени, які формують лобові частки нашого мозку. Таким чином, за кольором очей можна багато чого довідатися про наш характер.

Доктор Ентоні Феллон з Единбурзького університету теж проводив аналогічний аналіз. Ось що він каже: «Очі настільки пов’язані з невроглією мозку, що можна говорити так: через них ви можете побачити мозок зовні. Воно й не дивно: зір має першорядне значення для нормальної роботи мозку». А тепер подивіться уважно в свої очі. І почитайте, що це означає.

Темно-коричневі і чорні очі

Швидше за все, ви — природжений лідер. Люди з такими очима зустрічаються рідко і багатьом здаються скритними. Темні очі — ознака великої кількості меланіну в організмі. Як показують дослідження, люди з темними очима мало п’ють (значно менше «світлооких» людей), і зазвичай досягають великих успіхів у спорті та бізнесі. Найкраще їм підходить такий вид спорту, як теніс. І ще: чим більше у вашій крові меланіну, тим швидше працює ваш мозок. Потенційно, ви могли б правити світом — достатньо лише знайти в собі для цього внутрішні сили. Для решти світу ви — вже лідер.

Блакитні очі

Ви володієте сильним характером і серйозною фізичною силою. Хоча люди можуть про це і не підозрювати. Швидше за все, більшості людей ви не подобаєтеся — принаймні, до тих пір, поки вони не дізнаються вас трохи краще. Можливо, деякі вважають, що ви слабкий, боязкий і ненадійний партнер, але це не так.

У 2006 році німецькі психологи виявили, що блакитноокі діти, як правило, більш обережні у виборі нових речей і задоволень, вони значно менш відкриті, ніж інші їх однолітки. А ще вчені говорять, що люди з таким кольором очей сприймаються в суспільстві як люди «егоїстичні» і навіть іноді «агресивні». Незважаючи на ці оцінки, дослідники з Університету Піттсбурга стверджують, що жінки з блакитними очима легше переживають біль під час пологів, ніж ті, у кого очі темні. Вони також краще справляються з післяпологовою депресією.

Доктор Інна Белфер з Університету Піттсбурга каже, що такі люди також рідше страждають від тривожного розладу і депресії, менш схильні до роздумів і самокопання.

Сірі очі

Сірі очі — теж рідкість. Хоча, по суті, це просто різновид блакитних очей — з погляду біології, а не колористики, зрозуміло. Якщо у вас очі такого кольору, це означає, що ви — людина надзвичайно збалансована, у вас є «дві сторони» особистості. Прямо доктор Джекіл і Містер Хайд всередині одного тіла! Ви можете поводитися абсолютно по-різному в залежності від того, як того вимагає ситуація. Ви відмінно вмієте керувати своїми емоціями і не тримайтеся за свої старі переконання. Тобто постійно їх міняєте. Єдиний ваш недолік — залежність від чужої думки. Вам весь час хочеться «відповідати» чужим очікуванням, виправдовувати надії. Тому вам і доводиться напружуватися більше за інших.

Карі очі

Люди з карими очима дуже рано починають говорити, що робить їх унікальними. Вони впевнені в собі, незалежні і вважають за краще діяти спонтанно, а не в суворій відповідності з планом. Також вас вважають особистістю загадковою, такою, яку «важко розкусити». Доктор Метью Ліч з Університету Південної Австралії стверджує, що люди з карими очима частіше за інших мають проблеми з печінкою і травленням.

Такі люди володіють кмітливим, допитливим розумом і жорстким, напористим характером. Ваша відмінна риса — впевненість у собі. Карлів університет у Празі стверджує, що такі люди, тим не менш, вміють поважати старших, у відносинах відрізняються вірністю, ніжністю хоча і одночасно — «непокорою». Дослідження, проведене журналом Chronobiology International, показало, що люди з таким кольором очей зазвичай сплять на 2:00 менше, ніж всі інші. Хоча їм же, як правило, і важче прокидатися вранці.

Зелені очі

Якщо ваші очі зелені, ми повинні вас привітати. Здається, що більшість людей на планеті вважає таких, як ви людей, привабливими, сексуальними і дуже цікавими. Дослідження, опубліковане в лос-анджелеському журналі Impulse, говорить що зеленоокі чоловіки і жінки зазвичай вважаються дуже сексуальними. У спілкуванні ви людина приємна і домінуюча, у роботі — сильна і обережна. Доктор Хамаді Каллели також говорить, що люди з такими очима цінують тишу і зазвичай самодостатні. Вони легко переживають періоди самотності і можуть навіть свідомо вибирати «тишу». Для них також характерні непередбачуваність, запальність і схильність до вибору творчих професій. Найкраще такі люди працюють під тиском.