ПОДЕЛИТЬСЯ

Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков, а також прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повинні сидіти у в’язниці. Про це заявив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

«Я нікого не ображав, не лаявся у відповідь на образи, говорив тільки, що Аваков і Яценюк — злодії, і що Аваков має сидіти у в’язниці», — зазначив він.

На засіданні Ради реформ між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі сталася перепалка. За словами Авакова, він хлюпнув водою в обличчя свого опонента.

Саакашвілі заявив, що під час сварки Аваков запустив стакан, той пролетів повз людей, не потрапив, але вода плескнула на одяг.

«Таку реакцію з боку команди прем’єра пов’язую з розслідуванням на ОПЗ. Тому що це дуже велика корупційна схема, в якій замішані інтереси депутатів НФ Сергія Пашинського, його бізнес-партнера Сергія Тищенка, а також нардепа Миколи Мартиненка», — заявив Саакашвілі.

«Але це мене не зупинить. Я думаю, що буде проведено незалежне розслідування», — додав він.

При цьому Саакашвілі розповів, що звинувачення у співпраці з російським олігархом відносно продажу Одеського припортового заводу на його адресу безпідставні.

«Я не знаю цього олігарха, не знаю, що таке Уралхім і ніколи з цим олігархом не зустрічався», — заявив Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі зажадав від прес-служби Апарату Президента оприлюднити відеозапис конфлікту, що стався 14 грудня 2015 р. на засіданні Ради реформ між ним і главою МВС.

Відеозапис конфлікту, що стався між Михайлом Саакашвілі і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим на засіданні Ради реформ зганьбить країну. Про це у себе в Facebook заявив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

«Я бачу, що Арсену Авакову і Михайлу Саакашвілі хочеться продемонструвати відео з Нацради реформ. Але такі перепалки в стилі вулиці ганьблять країну», — написав він.