Присяжнюк веде свій корупційний бізнес в Україні через свояка

Присяжнюк веде свій корупційний бізнес в Україні через свояка

271
ПОДЕЛИТЬСЯ

Колишній міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк після Революції гідності не тільки зберіг, але зумів наростити пов’язаний з аграрним сектором бізнес. Про це УкрМедіаЦентру повідомило джерело в Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України.

За словами джерела, всіма справами екс-міністра займається чоловік його сестри — Вадим Симонов, який займав пост заступника ветеринарної та фітосанітарної служби з 2011 до осені 2014 року.

«Симонов був призначений заступником керівника служби (Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України — ред.) Відразу після того, як Присяжнюк (Микола Присяжнюк — ред.) став міністром. Він припадає чоловіком сестри колишнього міністра, — ділиться джерело. — Присяжнюк дуже довіряв Симонову, тому замкнув на ньому ряд потоків і схем, які продовжують працювати і сьогодні».

За словами джерела, Присяжнюк і Симонов створили механізми, при яких зернотрейдери змушені були платити чиновникам за дозвільні документи.

«Процедури прописані таким чином, що хочеш-не хочеш, а виконати їх неможливо. Нинішній керівник фітосанітарної служби — ставленик Присяжнюка і Симонова. І хоча Присяжнюк в Європі, а Симонов формально без посади, вони контролюють і діяльність служби, і потоки в аграрному секторі. Нічого не змінилось. Симонов — довірена особа Присяжнюка в Україні. До слова, саме він вів переговори з Яремою і Даниленко щодо закриття всіх кримінальних справ», — резюмує співрозмовник видання.

Нагадаємо, раніше активісти руху «Без парканів» опублікували відео шикарного особняка Вадима Симонова по сусідству з маєтком Петра Порошенко в Конча Заспі на березі затоки Дніпра.

За повідомленнями активістів, після Нового року Вадим Симонов затіяв будівництво ще одного будинку на території своєї земельної ділянки.

Як уже повідомлялося, Микола Присяжнюк ховається від українського правосуддя не в Москві, а в Європі, і також живе в шикарному особняку.