ПОДЕЛИТЬСЯ

Співголова фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді Юрій Бойко побився з лідером фракції Радикальної партії Олегом Ляшко під час засідання погоджувальної ради парламенту, яке транслював телеканал «112 Україна».

Причиною такої поведінки Бойко стали звинувачення з вуст лідера радикалів на адресу представників «Оппоблока», які, за словами Ляшка, їздять в Росію «отримувати інструкції».

«Бойко з Льовочкіним їздять по московським обкомам, інструкції отримують в Кремлі. Інші їздять по брюссельським обкомам. Коли в село до людей поїдете, коли до шахтарів, до металургів, а не ЦУ отримувати по закордонах? ЦУ треба отримувати від своїх. У мене питання до СБУ: чому вони їздять по москвам і до сих пір не в тюрмі?», — сказав Ляшко.

Після цих слів Бойко, який сидів поруч з лідером Радикальної партії, піднявся зі свого місця, схопив Ляшка за голову і завдав йому удар кулаком. Зав’язалася бійка, яку кинулися розбороняти інші нардепи.

Коли обстановка, на перший погляд, стабілізувалася, Ляшко продовжив свій виступ. Однак після його фрази «ці недобитки Януковича» лідер «Опозиційного блоку» знову скочив і вдарив колегу.

Спікер Ради Андрій Парубій зробив зауваження Бойко і пригрозив йому поставити питання про його поведінку на засіданні регламентного комітету. Після цього співголова «Оппоблока» покинув зал, де проходило засідання погоджувальної ради.

У свою чергу Парубій доручив регламентному комітету розібратися з інцидентом на сьогоднішньому засіданні. «Дав доручення регламентному комітету парламенту розібрати ситуацію з бійкою між депутатами під час погоджувальної ради», — написав спікер в своєму Twitter.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко прокоментував інцидент про бійку зі співголовою фракції «Опозиційний блок» Юрієм Бойком на погоджувальній раді Ради.

«Наша позиція викликала бурхливу реакцію пана Бойка. Він продемонстрував, що кулаки у нього є. Кулаки є, розуму немає. У нас навпаки, є кулаки і розум, тільки ми не пускаємо кулаки в хід в парламенті. Ми можемо пустити, коли на якусь -то дівчину хуліган в під’їзді нападе, коли хтось гвалтувати українку буде в під’їзді, ми пустимо кулаки і дамо по мізках. А коли треба захищати українців, то депутатами нас делегували, щоб ми словом захищали, а не кулаками. Де треба, можемо і кулаками», — заявив Ляшко.